Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
prednasky [2018/07/13 20:36]
zuzana
prednasky [2018/09/14 21:11] (aktuální)
zuzana
Řádek 15: Řádek 15:
 Přijďte pootevřít okna do Vaší DUŠE, aby mohla zářit do světa! Přijďte pootevřít okna do Vaší DUŠE, aby mohla zářit do světa!
  
-Termín příští přednášky je pátek ​**7.92018** od 18:30 v [[https://​centrum-setkavani.cz/​akce/​|Centru setkávání]] ** v Českých Budějovicích**. Cena 250,- Kč.+Termín příští přednášky je pondělí ​**14.12019** od 18:30 v [[https://​centrum-setkavani.cz/​akce/​|Centru setkávání]] ** v Českých Budějovicích**. Cena 250,- Kč.
  
 ===Pokud máte o přednášku zájem, napište si o termín.=== ===Pokud máte o přednášku zájem, napište si o termín.===
Řádek 45: Řádek 45:
  
 Tuto přednášku vnímám jako osvětu a je mým cílem, aby si každá žena z přednášky odnesla základní informace, vědomí jak je začlenit do svého každodenního života a také chuť tak učinit: Tuto přednášku vnímám jako osvětu a je mým cílem, aby si každá žena z přednášky odnesla základní informace, vědomí jak je začlenit do svého každodenního života a také chuť tak učinit:
 +\\ 
 +{{ :​protivin1.jpg?​400|}} 
 +\\
   * doporučení co v jaké fázi dělat/​nedělat a proč   * doporučení co v jaké fázi dělat/​nedělat a proč
   * jak to skloubit s péčí o domácnost a děti   * jak to skloubit s péčí o domácnost a děti
Řádek 51: Řádek 53:
   * nakouknete do knih s tématikou ženské cykličnosti   * nakouknete do knih s tématikou ženské cykličnosti
   * porovnáte kulatý a hranatý **cyklický magnet**   * porovnáte kulatý a hranatý **cyklický magnet**
-  * osaháte si **menstruační kalíšky** (přinesu 3 různé velikosti od různých výrobců, sama používám už 10 let), **menstruační houby** a látkové vložky+  * osaháte si **menstruační kalíšky** (přinesu 3 různé velikosti od různých výrobců, sama používám už 11 let), **menstruační houby** a látkové vložky
  
 Po přednášce Vám bude jasné: ​ Po přednášce Vám bude jasné: ​
Řádek 60: Řádek 62:
   * **Proč je premenstruační fáze ta NEJ?**   * **Proč je premenstruační fáze ta NEJ?**
  
-Předběžný termín ​příští přednášky je pátek ​**7.9.**2018 ​9-11h ** v Českých Budějovicích** ​(Centrum Caplík). Cena 150,- Kč. +Termín ​příští přednášky je středa ​**28.11.**2018 ​18:30h v Centru Setkávání ​** v Českých Budějovicích**. Cena 230,- Kč. 
-\\ +
-{{ :​protivin1.jpg?​200 |}} +
-\\+
 === Reference === === Reference ===
 "​Přednáška //Cyklická máma// byla příjemná,​ energická, nabitá ženskou energií."​ - Lenka  "​Přednáška //Cyklická máma// byla příjemná,​ energická, nabitá ženskou energií."​ - Lenka 
Řádek 81: Řádek 81:
 ---- ----
 Na přednášce jsem získala informace, o kterých jsem v minulosti neměla vůbec tušení (kalíšky, houby...) a samotnou mě překvapilo kolik mých vrstevnic toto již zná a používá a co víc, je s tím spokojeno. Odnesla jsem si uvědomění,​ že **vše co se děje je** pro nás ženy zcela **normální** a není to tím, že bych měla svoje blízké najednou míň ráda a byla chyba ve mě. Teď **již vím, jak v jednotlivých fázích reagovat a jak se s tím poprat**.- Lenka P. Na přednášce jsem získala informace, o kterých jsem v minulosti neměla vůbec tušení (kalíšky, houby...) a samotnou mě překvapilo kolik mých vrstevnic toto již zná a používá a co víc, je s tím spokojeno. Odnesla jsem si uvědomění,​ že **vše co se děje je** pro nás ženy zcela **normální** a není to tím, že bych měla svoje blízké najednou míň ráda a byla chyba ve mě. Teď **již vím, jak v jednotlivých fázích reagovat a jak se s tím poprat**.- Lenka P.
 +----
  
 +==== Mateřství jako cesta osobního rozvoje ====
  
- +Tuto přednášku právě připravuji a moc se na ní těším!