Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
prednasky [2018/06/10 22:11]
zuzana
prednasky [2018/08/11 10:09] (aktuální)
zuzana
Řádek 15: Řádek 15:
 Přijďte pootevřít okna do Vaší DUŠE, aby mohla zářit do světa! Přijďte pootevřít okna do Vaší DUŠE, aby mohla zářit do světa!
  
-Termín příští přednášky je **16.6. 2018** od 9:00 v Městské knihovně ** v Písku**. Cena 200,- Kč. +Termín příští přednášky je pátek ​**7.9. 2018** od 18:30 v [[https://​centrum-setkavani.cz/​akce/​|Centru setkávání]] ** v Českých Budějovicích**. Cena 250,- Kč.
- +
-Termín příští přednášky je **14.9. 2018** od 18:30 v [[https://​centrum-setkavani.cz/​akce/​|Centru setkávání]] ** v Českých Budějovicích**. Cena 250,- Kč.+
  
 ===Pokud máte o přednášku zájem, napište si o termín.=== ===Pokud máte o přednášku zájem, napište si o termín.===
Řádek 44: Řádek 42:
 ---- ----
 ==== Cyklická máma ==== ==== Cyklická máma ====
-Přednáška ​se sdílením ​na téma **ženské cykličnosti a alternativních menstruačních pomůcek**+Přednáška na téma **ženské cykličnosti a alternativních menstruačních pomůcek**.
- +
-Cykličnost se týká každé ženy a je smutné kolik žen svou cykličnost ignoruje a nevyužívá jejích darů. Stejně tak menstruační kalíšek či houba jsou úžasné pomůcky, které používá jen malé procento žen.+
  
 Tuto přednášku vnímám jako osvětu a je mým cílem, aby si každá žena z přednášky odnesla základní informace, vědomí jak je začlenit do svého každodenního života a také chuť tak učinit: Tuto přednášku vnímám jako osvětu a je mým cílem, aby si každá žena z přednášky odnesla základní informace, vědomí jak je začlenit do svého každodenního života a také chuť tak učinit:
Řádek 64: Řádek 60:
   * **Proč je premenstruační fáze ta NEJ?**   * **Proč je premenstruační fáze ta NEJ?**
  
-Předběžný termín příští přednášky je **7.9.**2018 9-11h ** v Českých Budějovicích** (Žerotínova 1). Cena 150,- Kč.+Předběžný termín příští přednášky je pátek ​**14.9.**2018 9-11h ** v Českých Budějovicích** (Centrum Caplík). Cena 150,- Kč.
 \\ \\
 {{ :​protivin1.jpg?​200 |}} {{ :​protivin1.jpg?​200 |}}
Řádek 86: Řádek 82:
 Na přednášce jsem získala informace, o kterých jsem v minulosti neměla vůbec tušení (kalíšky, houby...) a samotnou mě překvapilo kolik mých vrstevnic toto již zná a používá a co víc, je s tím spokojeno. Odnesla jsem si uvědomění,​ že **vše co se děje je** pro nás ženy zcela **normální** a není to tím, že bych měla svoje blízké najednou míň ráda a byla chyba ve mě. Teď **již vím, jak v jednotlivých fázích reagovat a jak se s tím poprat**.- Lenka P. Na přednášce jsem získala informace, o kterých jsem v minulosti neměla vůbec tušení (kalíšky, houby...) a samotnou mě překvapilo kolik mých vrstevnic toto již zná a používá a co víc, je s tím spokojeno. Odnesla jsem si uvědomění,​ že **vše co se děje je** pro nás ženy zcela **normální** a není to tím, že bych měla svoje blízké najednou míň ráda a byla chyba ve mě. Teď **již vím, jak v jednotlivých fázích reagovat a jak se s tím poprat**.- Lenka P.
  
----- +
-"Milá Zuzko, každé setkání s Tebou je obohacující,​ už jen tím co vyzařuješ. Nestačí mne udivovat Tvůj klid, nadhled a smysl pro organizaci, těch darů je mnohem více. Z každého setkání s Tebou si odnáším dobrý pocit, **dokážeš vytvořit bezpečné a otevřené prostředí**,​ kde se každý musí cítit dobře. Děkuji za každé setkání s Tebou, jsi žena s otevřeným srdcem a s ohromným darem zhmotňovat nápady, které Ti přicházejí. Pro mne **jsi inspirací a startovacím můstkem**."​ - Zdeňka, 3 děti+