Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
prednasky [2018/05/17 09:53]
zuzana
prednasky [2019/01/17 14:39] (aktuální)
zuzana
Řádek 1: Řádek 1:
 +==== Mateřství jako cesta osobního rozvoje ====
  
-==== Už vím co na sebe, aby moje DUŠE mohla zářit! ====+Když jsem v době, kdy jsem byla na mateřské, slyšela o tom, jak si nějaká žena užívá mateřství,​ **nechápala jsem to**.  
 + 
 +Já jsem byla [[o_mne|vyčerpaná fyzicky i psychicky]]. Děti jsem měla "​hodné",​ ale fakt mě to s nima doma nebavilo. Chtěla jsem se realizovat, chtěla jsem být taky něco víc než jen uklízečka,​ pečovatelka a hospodyně. **Děti jsem vnímala jako kouli u nohy**. 
 + 
 +Slýchávala jsem: "​Dítě je Tvůj učitel."​ Opravdu jsem nevěděla, jak to sakra myslí?! 
 + 
 +Už to vím. Postupem času jsem pochopila, jakým darem pro mě děti jsou. 
 + 
 +V této přednášce **sdílím svůj příběh**. Co jsem s dětmi a partnerem zažívala a zažívám. Jakým výzvám jsem čelila a co jsem díky nim pochopila. Sdílím **má uvědomění a pokroky**. 
 + 
 +Netvrdím, že už mám v životě vše vyřešené. To nemá nikdo. Kus cesty už mám ale za sebou a moc **ráda budu inspirací a průvodcem na Tvé cestě**, pokud o to stojíš. 
 + 
 +=== Termín příští přednášky je: === 
 +Středa **13.2.** 2018 od 9:00 v [[http://​caplik.simplesite.com/​438250754|Centru Caplík]], Fr. Ondříčka 46 ** v Českých Budějovicích**. Cena 200,- Kč. Děti do 2 let mohou být přítomny! 
 + 
 +\\ 
 +=== Reference === 
 +"​Přednáška //​Mateřství jako cesta osobního rozvoje// byla **velmi poučná**, zajímavá, intenzivní. Odnáším si **super pocit**, naději, že bude líp a také **spoustu informací**,​ které doufám využiji v praxi."​ - Jana 
 + 
 +---- 
 +Bylo to úžasný Zuzi, děkuju moc a těším se na další přednášku. **Jsem plná nové energie**, díky! 
 +- Adéla 
 +---- 
 +\\ 
 +\\  
 +{{ :​s_detma_kasperk_jul2018.jpg?​600 |}} 
 +---- 
 + 
 +==== Už vímco na sebe, aby moje DUŠE mohla zářit! ====
 Jsem **Princezna**,​ **Čarodějka** nebo **Ležérka**?​ Je můj muž **Voják** nebo spíš **Rebel**? A není moje maminka elegantní **Dáma**? Jsem **jinová** nebo **jangová**?​ Jaké je mé poslání? Jak si vybrat partnera a jak kolegy? A jak s tím vším souvisí oblečení???​ Jsem **Princezna**,​ **Čarodějka** nebo **Ležérka**?​ Je můj muž **Voják** nebo spíš **Rebel**? A není moje maminka elegantní **Dáma**? Jsem **jinová** nebo **jangová**?​ Jaké je mé poslání? Jak si vybrat partnera a jak kolegy? A jak s tím vším souvisí oblečení???​
  
-To vše Vám objasní unikátní **typologie módní návrhářky a stylistky** [[http://​www.tanahavlickova.cz|Táni Havlíčkové]] OCTO CODES. Typologie, která ​Vás zaujme stejně jako tisíce dalších žen a mužů, kterým pomohla pochopit sebe sama, jejich partnery, rodiče, děti. Typologie, díky které ​najdete ​svou jedinečnost a přestanete ​se porovnávat s ostatními.+To vše Ti objasní unikátní **typologie módní návrhářky a stylistky** [[http://​www.tanahavlickova.cz|Táni Havlíčkové]] OCTO CODES. Typologie, která ​Tě zaujme stejně jako tisíce dalších žen a mužů, kterým pomohla pochopit sebe sama, jejich partnery, rodiče, děti. Typologie, díky které ​najdeš ​svou jedinečnost a přestaneš ​se porovnávat s ostatními.
  
 Tato typologie mě nadchla a nepřestává mě bavit. Používám jí denně. ​ Tato typologie mě nadchla a nepřestává mě bavit. Používám jí denně. ​
Řádek 11: Řádek 40:
 Nadšeně a s humorem o této typologii mluvím. Nadšeně a s humorem o této typologii mluvím.
  
-Přednáška trvá 2,5 hodiny, během kterých představím 8 stylů typologieukáži ​Vám **příklady jednotlivých stylů oblečení**. Doporučuji přijít s kamarádkou,​ pomůžete si navzájem s nalezením svého stylu.+Přednáška trvá 2,5 hodiny, během kterých představím 8 stylů typologie ​ukáži **příklady jednotlivých stylů oblečení**. Doporučuji přijít s kamarádkou,​ pomůžete si navzájem s nalezením svého stylu.
  
-Přijďte pootevřít okna do Vaší ​DUŠE, aby mohla zářit do světa!+Přijď pootevřít okna do Tvé DUŠE, aby mohla zářit do světa!
  
-Termín příští přednášky je **16.62018** od 9:00 Městské knihovně ​** v Písku**. Cena 200,- Kč.+=== Termín příští přednášky je: === 
 +Pátek ​**22.2.** 2018 18:00h Centru ŽIVOTA ​** v Táboře**. Cena 250,- Kč.
  
-Termín příští přednášky je **14.92018** od 18:30 v [[https://​centrum-setkavani.cz/​akce/​|Centru setkávání]] ​** Českých Budějovicích**. Cena 250,- Kč.+Pondělí ​**8.4.** 16:00 - 18:30 v RC Krumlík, ​**Český Krumlov**. Cena 220,- Kč.
  
-===Pokud ​máte o přednášku zájem, napište si o termín.===+\\ 
 +\\ 
 +===Pokud ​máš o přednášku zájem, napiš si o termín.===
  
-{{:sedlcany1.jpg?200 |}} {{:​jhradec5.jpg?​180 | }} {{:​cervstan1.jpg?​200 ​|}} +\\ 
 +{{:prachatice_ja_17nov18.jpg?500 |}}{{:​jhradec5.jpg?​260 | }}  
 +\\ 
 +\\ 
 +\\ 
  \\  \\
 \\ \\
Řádek 44: Řádek 80:
 ---- ----
 ==== Cyklická máma ==== ==== Cyklická máma ====
-Přednáška ​se sdílením ​na téma **ženské cykličnosti a alternativních menstruačních pomůcek**+Přednáška na téma **ženské cykličnosti a alternativních menstruačních pomůcek**.
- +
-Cykličnost se týká každé ženy a je smutné kolik žen svou cykličnost ignoruje a nevyužívá jejích darů. Stejně tak menstruační kalíšek či houba jsou úžasné pomůcky, které používá jen malé procento žen.+
  
 Tuto přednášku vnímám jako osvětu a je mým cílem, aby si každá žena z přednášky odnesla základní informace, vědomí jak je začlenit do svého každodenního života a také chuť tak učinit: Tuto přednášku vnímám jako osvětu a je mým cílem, aby si každá žena z přednášky odnesla základní informace, vědomí jak je začlenit do svého každodenního života a také chuť tak učinit:
 +\\ 
 +{{ :​protivin1.jpg?​400|}} 
 +\\
   * doporučení co v jaké fázi dělat/​nedělat a proč   * doporučení co v jaké fázi dělat/​nedělat a proč
   * jak to skloubit s péčí o domácnost a děti   * jak to skloubit s péčí o domácnost a děti
Řádek 55: Řádek 91:
   * nakouknete do knih s tématikou ženské cykličnosti   * nakouknete do knih s tématikou ženské cykličnosti
   * porovnáte kulatý a hranatý **cyklický magnet**   * porovnáte kulatý a hranatý **cyklický magnet**
-  * osaháte si **menstruační kalíšky** (přinesu 3 různé velikosti od různých výrobců, sama používám už 10 let), **menstruační houby** a látkové vložky+  * osaháte si **menstruační kalíšky** (přinesu 3 různé velikosti od různých výrobců, sama používám už 11 let), **menstruační houby** a látkové vložky
  
-Po přednášce ​Vám bude jasné: ​+Po přednášce ​Ti bude jasné: ​
   * Kdy uklízet?   * Kdy uklízet?
   * Kdy vyvařovat?   * Kdy vyvařovat?
Řádek 63: Řádek 99:
   * Kdy poslat děti k babičce?   * Kdy poslat děti k babičce?
   * **Proč je premenstruační fáze ta NEJ?**   * **Proč je premenstruační fáze ta NEJ?**
 +\\
 +=== Termín příští přednášky je ===
 +Středa **23.1.** 2018 9:00 - 11:00 v [[http://​caplik.simplesite.com/​438250754|Centru Caplík]], Fr. Ondříčka 46 ** v Českých Budějovicích**. Cena 200,- Kč. Děti do 2 let mohou být přítomny!
  
-Termín příští přednášky je **8.6.**2018 9-11h ** v Českých Budějovicích** (Žerotínova 1). Cena 170,- Kč.+Sobota ​**9.3.** 16-18h Klubu FČAS, **Frymburk**. Cena 200,-Kč.
 \\ \\
-{{ :​protivin1.jpg?​200 |}} 
 \\ \\
 === Reference === === Reference ===
Řádek 87: Řádek 125:
  
 ---- ----
-"Milá Zuzko, každé setkání s Tebou je obohacující,​ už jen tím co vyzařuješ. Nestačí mne udivovat Tvůj klid, nadhled ​smysl pro organizaci, těch darů je mnohem více. Z každého setkání s Tebou si odnáším dobrý pocit, **dokážeš vytvořit bezpečné a otevřené prostředí**,​ kde se každý musí cítit dobře. Děkuji za každé setkání s Tebou, jsi žena s otevřeným srdcem a s ohromným darem zhmotňovat nápady, které Ti přicházejíPro mne **jsi inspirací a startovacím můstkem**."​ - Zdeňka, 3 děti+==== 7 principů zdravé výchovy dětí ==== 
 +Na přednášce se dozvíš 7 principů a praktické příklady jak je aplikovat v každodenním ​životě.
  
 +Mám dvě děti: skoro 9-letou dceru s jemnou, soucitnou a přitom sebevědomou a velmi moudrou duší a 6-letého temperamentního syna s duší bojovníka. Jsou rozdílní jako noc a den nebo jin a jang :-) Přesto spolu dobře vycházejí,​ umí si spolu krásně hrát a umí se zabavit i o samotě. **Prospívají fyzicky i psychicky.** Na nich vidím, že principy, které uplatňuji a vyučuji, opravdu fungují. ​
  
 +Tuto přednášku právě připravuji.
 +
 +----
 +==== Proměna partnerského vztahu s příchodem dětí ==== 
 +Nikdo není připraven na to, jak moc příchod dětí změní jeho partnerský vztah. Spousta vztahů kvůli tomu jen živoří nebo se rozpadá. ALE nemusí to tak být! My ženy máme ve svých rukou velkou moc a schopnost to změnit!
 +
 +Na přednášce se dozvíš:
 +   * **Co se po příchodu dětí změní** ve vnímání muže směrem k jeho partnerce?
 +   * Jaká je **úloha otce ve výchově** dětí?
 +   * Co musí žena dávat svému muži, aby se cítil naplněný?
 +   * Jaké jsou **základní principy spokojeného partnerství**?​
 +   * Kam se vytratila chuť na sex?
 +
 +Tuto přednášku připravuji.
 +
 +----
 +====Energie pro život - jak ji získat a jak si ji udržet?​====
  
 +Tuto přednášku připravuji.