Už vím co na sebe, aby moje DUŠE mohla zářit!

Jsem Princezna, Čarodějka nebo Ležérka? Je můj muž Voják nebo spíš Rebel? A není moje maminka elegantní Dáma? Jsem jinová nebo jangová? Jaké je mé poslání? Jak si vybrat partnera a jak kolegy? A jak s tím vším souvisí oblečení???

To vše Vám objasní unikátní typologie módní návrhářky a stylistky Táni Havlíčkové. Typologie, která Vás zaujme stejně jako tisíce dalších žen a mužů, kterým pomohla pochopit sebe sama, jejich partnery, rodiče, děti. Typologie, díky které najdete svou jedinečnost a přestanete se porovnávat s ostatními.

Tato typologie mě nadchla a nepřestává mě bavit. Používám jí denně.

Díky ní jsem si zkrátila cestu k nalezení mého poslání. Díky ní více chápu mé blízké, mé kamarádky, kamarády mých dětí, kolegy….vlastně všechny lidi, s nimiž přicházím do styku. Díky ní už netrávím čas bloumáním po obchodech a hledáním „něčeho pěkného“ na sebe.

Nadšeně a s humorem o této typologii mluvím.

Přednáška trvá 2,5 hodiny, během kterých představím 8 stylů typologie, ukáži Vám příklady jednotlivých stylů oblečení a pokusíme se najít i Váš styl. Doporučuji přijít s kamarádkou, pomůžete si navzájem s nalezením svého stylu.

Přijďte pootevřít okna do Vaší DUŠE, aby mohla zářit do světa!

Termín příští přednášky je 18.1. od 18:30 v Centru setkávání v Českých Budějovicích.

Pokud máte o přednášku zájem, napište si o termín.


Cyklická máma

Termín příští přednášky je 4.12. od 9:00 v klubovně Městské knihovny Písek.