Už vím co na sebe, aby moje DUŠE mohla zářit!

Jsem Princezna, Čarodějka nebo Ležérka? Je můj muž Voják nebo spíš Rebel? A není moje maminka elegantní Dáma? Jsem jinová nebo jangová? Jaké je mé poslání? Jak si vybrat partnera a jak kolegy? A jak s tím vším souvisí oblečení???

To vše Vám objasní unikátní typologie módní návrhářky a stylistky Táni Havlíčkové OCTO CODES. Typologie, která Vás zaujme stejně jako tisíce dalších žen a mužů, kterým pomohla pochopit sebe sama, jejich partnery, rodiče, děti. Typologie, díky které najdete svou jedinečnost a přestanete se porovnávat s ostatními.

Tato typologie mě nadchla a nepřestává mě bavit. Používám jí denně.

Díky ní jsem si zkrátila cestu k nalezení mého poslání. Díky ní více chápu mé blízké, mé kamarádky, kamarády mých dětí, kolegy….vlastně všechny lidi, s nimiž přicházím do styku. Díky ní už netrávím čas bloumáním po obchodech a hledáním „něčeho pěkného“ na sebe.

Nadšeně a s humorem o této typologii mluvím.

Přednáška trvá 2,5 hodiny, během kterých představím 8 stylů typologie, ukáži Vám příklady jednotlivých stylů oblečení a pokusíme se najít i Váš styl. Doporučuji přijít s kamarádkou, pomůžete si navzájem s nalezením svého stylu.

Přijďte pootevřít okna do Vaší DUŠE, aby mohla zářit do světa!

Termín příští přednášky je 24.3. 2018 od 9:00 v Městské knihovně v Písku. Cena 230,-/ 150,- Kč.

Termín příští přednášky je září 2018 od 18:30 v Centru setkávání (pozor: na nové adrese v ul. Neplachova 1) v Českých Budějovicích. Cena 230,- Kč.

Pokud máte o přednášku zájem, napište si o termín.
Reference

Martina: „Z přednášky Už vím co na sebe, aby mohla moje duše zářit jsem odcházela nadšená, že někdo pojmenoval přesně to, co jsem hledala a potřebovala slyšet v oblasti hledání mého stylu oblékání. Měla jsem neuvěřitelnou radost, že teď vím, kudy v tomto směru jít a už netápu.“


Cyklická máma

Přednáška se sdílením na téma ženské cykličnosti a alternativních menstruačních pomůcek.

Cykličnost se týká každé ženy a je smutné kolik žen svou cykličnost ignoruje a nevyužívá jejích darů. Stejně tak menstruační kalíšek či houba jsou úžasné pomůcky, které používá jen malé procento žen.

Tuto přednášku vnímám jako osvětu a je mým cílem, aby si každá žena z přednášky odnesla základní informace, vědomí jak je začlenit do svého každodenního života a také chuť tak učinit:

 • doporučení co v jaké fázi dělat/nedělat a proč
 • jak to skloubit s péčí o domácnost a děti
 • vytvoříte si svůj vlastní „cyklický tahák
 • nakouknete do knih s tématikou ženské cykličnosti
 • porovnáte kulatý a hranatý cyklický magnet
 • osaháte si menstruační kalíšky (přinesu 3 různé velikosti od různých výrobců, sama používám už 10 let), menstruační houby a látkové vložky

Po přednášce Vám bude jasné:

 • Kdy uklízet?
 • Kdy vyvařovat?
 • Kdy si jít zaběhat?
 • Kdy poslat děti k babičce?
 • Proč je premenstruační fáze ta NEJ?

Termín příští přednášky je 31.1. od 16:00 v RC Krumlík v Českém Krumlově (můžete přijít i s dětmi, bude pro ně zajištěno hlídání). Cena 80,- Kč (podpořeno z grantu).

Termín příští přednášky je 10.2. od 9:00 v Městské knihovně v Písku (můžete přijít i s dětmi, bude pro ně zajištěn program v dětském odd. knihovny). Cena 150,- Kč.

Reference

Lenka: „Přednáška Cyklická máma byla příjemná, energická, nabitá ženskou energií.“


Jana T.: „Přednáška Cyklická máma pro mě byla příjemná a nakopávající :-).Obohatila mě o menstruační houbu (možnost osahat a vidět naživo).“


Jana M.: „Minule to bylo prima, s Tebou jako lektorkou jsem byla nadmíru spokojena, mé očekávání se naplnilo.“


„Milá Zuzko, každé setkání s Tebou je obohacující, už jen tím co vyzařuješ. Nestačí mne udivovat Tvůj klid, nadhled a smysl pro organizaci, těch darů je mnohem více. Z každého setkání s Tebou si odnáším dobrý pocit, dokážeš vytvořit bezpečné a otevřené prostředí, kde se každý musí cítit dobře. Děkuji za každé setkání s Tebou, jsi žena s otevřeným srdcem a s ohromným darem zhmotňovat nápady, které Ti přicházejí. Pro mne jsi inspirací a startovacím můstkem.“ - Zdeňka, 3 děti