Už vím co na sebe, aby moje DUŠE mohla zářit!

Jsem Princezna, Čarodějka nebo Ležérka? Je můj muž Voják nebo spíš Rebel? A není moje maminka elegantní Dáma? Jsem jinová nebo jangová? Jaké je mé poslání? Jak si vybrat partnera a jak kolegy? A jak s tím vším souvisí oblečení???

To vše Vám objasní unikátní typologie módní návrhářky a stylistky Táni Havlíčkové OCTO CODES. Typologie, která Vás zaujme stejně jako tisíce dalších žen a mužů, kterým pomohla pochopit sebe sama, jejich partnery, rodiče, děti. Typologie, díky které najdete svou jedinečnost a přestanete se porovnávat s ostatními.

Tato typologie mě nadchla a nepřestává mě bavit. Používám jí denně.

Díky ní jsem si zkrátila cestu k nalezení mého poslání. Díky ní více chápu mé blízké, mé kamarádky, kamarády mých dětí, kolegy….vlastně všechny lidi, s nimiž přicházím do styku. Díky ní už netrávím čas bloumáním po obchodech a hledáním „něčeho pěkného“ na sebe.

Nadšeně a s humorem o této typologii mluvím.

Přednáška trvá 2,5 hodiny, během kterých představím 8 stylů typologie, ukáži Vám příklady jednotlivých stylů oblečení a pokusíme se najít i Váš styl. Doporučuji přijít s kamarádkou, pomůžete si navzájem s nalezením svého stylu.

Přijďte pootevřít okna do Vaší DUŠE, aby mohla zářit do světa!

Termín příští přednášky je 24.3. 2018 od 9:00 v Městské knihovně v Písku. Cena 200,- Kč.

Termín příští přednášky je 3.4. 2018 od 18:00 v Klubu pod kinem ve Vyšším Brodě.

Termín příští přednášky je 6.4. 2018 od 18:00 v Klubu FČAS ve Frymburku č.p. 23. Cena 150,- Kč.

Termín příští přednášky je září 2018 od 18:30 v Centru setkávání (pozor: na nové adrese v ul. Neplachova 1) v Českých Budějovicích. Cena 230,- Kč.

Pokud máte o přednášku zájem, napište si o termín.
Reference

Martina: „Z přednášky Už vím co na sebe, aby mohla moje duše zářit jsem odcházela nadšená, že někdo pojmenoval přesně to, co jsem hledala a potřebovala slyšet v oblasti hledání mého stylu oblékání. Měla jsem neuvěřitelnou radost, že teď vím, kudy v tomto směru jít a už netápu.“


Cyklická máma

Přednáška se sdílením na téma ženské cykličnosti a alternativních menstruačních pomůcek.

Cykličnost se týká každé ženy a je smutné kolik žen svou cykličnost ignoruje a nevyužívá jejích darů. Stejně tak menstruační kalíšek či houba jsou úžasné pomůcky, které používá jen malé procento žen.

Tuto přednášku vnímám jako osvětu a je mým cílem, aby si každá žena z přednášky odnesla základní informace, vědomí jak je začlenit do svého každodenního života a také chuť tak učinit:

 • doporučení co v jaké fázi dělat/nedělat a proč
 • jak to skloubit s péčí o domácnost a děti
 • vytvoříte si svůj vlastní „cyklický tahák
 • nakouknete do knih s tématikou ženské cykličnosti
 • porovnáte kulatý a hranatý cyklický magnet
 • osaháte si menstruační kalíšky (přinesu 3 různé velikosti od různých výrobců, sama používám už 10 let), menstruační houby a látkové vložky

Po přednášce Vám bude jasné:

 • Kdy uklízet?
 • Kdy vyvařovat?
 • Kdy si jít zaběhat?
 • Kdy poslat děti k babičce?
 • Proč je premenstruační fáze ta NEJ?

Termín příští přednášky je květen 2018 v Třeboni Cena 150,- Kč.

Reference

„Přednáška Cyklická máma byla příjemná, energická, nabitá ženskou energií.“ - Lenka


„Přednáška Cyklická máma pro mě byla příjemná a nakopávající :-).Obohatila mě o menstruační houbu (možnost osahat a vidět naživo).“ - Jana T.


„Minule to bylo prima, s Tebou jako lektorkou jsem byla nadmíru spokojena, mé očekávání se naplnilo.“ - Jana M.


„Za mne mohu říci, že jsem z přednášky odcházela nadmíru spokojená! O ženství, tedy sebe sama se zajímám už poměrně dlouho a přesto jsem se dozvěděla pro mne nové, zajímavé a především přínosné informace.

Odnáším si hezký pocit z toho, že jsem žena a že mám tak obrovskou moc a možnost ovlivňovat dění kolem sebe jen tím, že pochopím sebe sama. Obohatila mne v pochopení třetí fáze cyklu, tedy té předmenstruační. Už vím, co mám v této fázi dělat, co ne a co mají dělat ti druzí kolem mne. ;-)“ - Šárka


Na přednášce jsem získala informace, o kterých jsem v minulosti neměla vůbec tušení (kalíšky, houby…) a samotnou mě překvapilo kolik mých vrstevnic toto již zná a používá a co víc, je s tím spokojeno. Odnesla jsem si uvědomění, že vše co se děje je pro nás ženy zcela normální a není to tím, že bych měla svoje blízké najednou míň ráda a byla chyba ve mě. Teď již vím, jak v jednotlivých fázích reagovat a jak se s tím poprat.- Lenka P.


„Milá Zuzko, každé setkání s Tebou je obohacující, už jen tím co vyzařuješ. Nestačí mne udivovat Tvůj klid, nadhled a smysl pro organizaci, těch darů je mnohem více. Z každého setkání s Tebou si odnáším dobrý pocit, dokážeš vytvořit bezpečné a otevřené prostředí, kde se každý musí cítit dobře. Děkuji za každé setkání s Tebou, jsi žena s otevřeným srdcem a s ohromným darem zhmotňovat nápady, které Ti přicházejí. Pro mne jsi inspirací a startovacím můstkem.“ - Zdeňka, 3 děti