Klub seberealizace

Klub seberealizace vznikl jako přirozené pokračování kurzu Seberealizace ženy a poskytuje ženám dlouhodobou podporu na jejich životní cestě.

Náplň setkávání

Klub funguje jako mastermindová skupina - víc hlav víc vymyslí :-).

  • podporujeme a motivujeme se navzájem
  • dobíjíme si baterky v ženském kruhu
  • sdílíme své starosti, bolístky, výzvy a nejistoty v osobním životě, práci nebo podnikání
  • dáváme si zpětnou vazbu
  • tříbíme si společně své myšlenky a nápady
  • společně se radujeme z úspěchů
  • předáváme si tipy - co nás zaujalo, co nám funguje

Proč se přidat do klubu?

V kurzu Seberealizace jsme hledaly samy sebe a svůj směr. Teď nastal čas, pustit se konečně do akce!

Do klubu chodí ženy, které se těší na společná setkání, na kterých se můžou plně otevřít a ujistit se v tom, že jsou na správné cestě.

Každé setkání je jako pohlazení po duši.

Mateřská stejně jako podnikání na volné noze často přináší izolaci. Členky klubu jsou v kontaktu přes email, telefon a setkávají a podporují se i mimo organizovaná setkání klubu.

Příští setkání

V současnosti jsou naplněné dvě uzavřené skupiny, které se setkávají pravidelně 1x za 6 týdnů (celkem 2 setkání na podzim a 4 setkání od ledna do června).

Jedno setkání trvá 3 hodiny a jeho cena je 250,- Kč.

Pokud se chceš přidat, dej mi vědět. Je nutné, abys předtím absolvovala buď můj kurz nebo individuální koučink.

Reference

„Ještě jednou díky za dnešek…šla jsem po cca 2týdenní menší krizi, jestli má smysl to, co dělám a že nevím co chci a bla bla, ale dnes jsem opět zjistila, že to všechno smysl má. Že jen musím nazývat věci pravým jménem, na něčem zapracovat a osobně se setkávat a zkrátka pomohly jste mi opět dostat vítr do plachet… Tahle podpora je v klubu opravdu úžasná a mně určitě pomáhá ze všeho nejvíce udržet si svůj směr a smysl a neztrácet se v občasných pochybách.“ - Zuzana


„Tady člověk může říct všechno a být sám sebou. Vždy mě to nakopne a dodá elán.“ - Ljuba


„Milá Zuzko, každé setkání s Tebou je obohacující, už jen tím co vyzařuješ. Nestačí mne udivovat Tvůj klid, nadhled a smysl pro organizaci, těch darů je mnohem více. Z každého setkání s Tebou si odnáším dobrý pocit, dokážeš vytvořit bezpečné a otevřené prostředí, kde se každý musí cítit dobře. Děkuji za každé setkání s Tebou, jsi žena s otevřeným srdcem a s ohromným darem zhmotňovat nápady, které Ti přicházejí. Pro mne jsi inspirací a startovacím můstkem.“ - Zdeňka, 3 děti