Klub seberealizace

Klub seberealizace vznikl jako přirozené pokračování kurzu Seberealizace ženy a poskytuje ženám dlouhodobou podporu na jejich životní cestě.

Náplň setkávání

Klub funguje jako mastermindová skupina - víc hlav víc vymyslí :-).

  • podporujeme a motivujeme se navzájem
  • dobíjíme si baterky v ženském kruhu
  • sdílíme své starosti, bolístky, výzvy a nejistoty v osobním životě, práci nebo podnikání
  • dáváme si zpětnou vazbu
  • tříbíme si společně své myšlenky a nápady
  • společně se radujeme z úspěchů
  • analyzujeme neúspěchy
  • předáváme si tipy - co nás zaujalo, co nám funguje

Proč se přidat do klubu?

V kurzu Seberealizace jsme hledaly samy sebe a svůj směr. Teď nastal čas, pustit se konečně do akce!

Do klubu chodí ženy, které se těší na společná setkání, na kterých se můžou plně otevřít a ujistit se v tom, že jsou na správné cestě.

Každé setkání je jako pohlazení po duši.

Mateřská stejně jako podnikání na volné noze často přináší izolaci. Členky klubu jsou v kontaktu přes email, telefon a setkávají a podporují se i mimo organizovaná setkání klubu.

Příští setkání

V současnosti jsou naplněné dvě uzavřené skupiny, které se setkávají pravidelně 1x za 6 týdnů (celkem 2 setkání na podzim a 4 setkání od ledna do června).

Jedno setkání trvá 3 hodiny a jeho cena je 250,- Kč.

Platba probíhá vždy za 3 setkání najednou.

Reference

„Ještě jednou díky za dnešek…šla jsem po cca 2týdenní menší krizi, jestli má smysl to, co dělám a že nevím co chci a bla bla, ale dnes jsem opět zjistila, že to všechno smysl má. Že jen musím nazývat věci pravým jménem, na něčem zapracovat a osobně se setkávat a zkrátka pomohly jste mi opět dostat vítr do plachet… Tahle podpora je v klubu opravdu úžasná a mně určitě pomáhá ze všeho nejvíce udržet si svůj směr a smysl a neztrácet se v občasných pochybách.“ - Zuzana


„Tady člověk může říct všechno a být sám sebou. Vždy mě to nakopne a dodá elán.“ - Ljuba


„Milá Zuzko, každé setkání s Tebou je obohacující, už jen tím co vyzařuješ. Nestačí mne udivovat Tvůj klid, nadhled a smysl pro organizaci, těch darů je mnohem více. Z každého setkání s Tebou si odnáším dobrý pocit, dokážeš vytvořit bezpečné a otevřené prostředí, kde se každý musí cítit dobře. Děkuji za každé setkání s Tebou, jsi žena s otevřeným srdcem a s ohromným darem zhmotňovat nápady, které Ti přicházejí. Pro mne jsi inspirací a startovacím můstkem.“ - Zdeňka, 3 děti