Klub seberealizace

Klub seberealizace vznikl jako přirozené pokračování kurzu Seberealizace ženy.

Náplň setkávání

Klub funguje jako mastermindová skupina - víc hlav víc vymyslí :-).

  • podporujeme a motivujeme se navzájem
  • dobíjíme si baterky v ženském kruhu
  • konzultujeme spolu své kroky v práci nebo podnikání
  • dáváme si zpětnou vazbu
  • tříbíme si společně své myšlenky a nápady
  • společně se radujeme z úspěchů
  • analyzujeme neúspěchy
  • předáváme si tipy - co nás zaujalo, co nám funguje

Proč se přidat do klubu?

V kurzu Seberealizace jsme hledaly samy sebe a svůj směr. Teď nastal čas, pustit se konečně do akce!

Být podnikatelkou není nutnou podmínkou pro členství v klubu! Do klubu chodí i ženy, které nepodnikají, ale chtějí zůstat v komunitě vědomých žen.

V klubu získáte zpětnou vazbu, díky které se vy i vaše podnikání bude stále rozvíjet. Podnikání na volné noze často přináší samotu. Členky klubu jsou v kontaktu přes email, telefon a podporují se i mimo organizovaná setkání klubu.

Příští setkání

V současnosti jsou naplněné dvě uzavřené skupiny, které se setkávají pravidelně 1x za 6 týdnů.

Jedno setkání trvá 3 hodiny.

Cena 250,-Kč za setkání.

Reference

„Pro mě to bylo setkání opět nabíjející, povznášející, odpočinkové, naplňující, inspirující, hluboké…

Po cestě domů mi došlo, že od doby, co jsem se na mateřské s rodinkou přestěhovala „zpět“ z Prahy do rodných Budějc, jsem hledala místo, kam zapadnu, kde se budu cítit přijímaná, hodnotná, opravdová, upřímná a chápaná.

A že jsem měla tendenci toto hledat u starých známých a spolužáků (nefunguje…max. u jedné, dvou osob), u ostatním maminek na mateřské (nefunguje, mají většinou jiné starosti…) a pak u manželovo kolegů (nefunguje…prožívají jiné věci, spojuje je „jejich“ práce, cpu se někam, kam nepatřím).

Až v pátek mi problesklo hlavou, že jsem to „místo“ našla s vámi. Cítím se zkrátka s vámi moc dobře, sama za sebe i směrem k ostatním a fakt je to pro mě po 4 letech obrovské poznání a hodnota.“ - Zuzana


„A ještě jednou díky za dnešek…šla jsem po cca 2týdenní menší krizi, jestli má smysl to, co dělám a že nevím co chci a bla bla, ale dnes jsem opět zjistila, že to všechno smysl má. Že jen musím nazývat věci pravým jménem, na něčem zapracovat a osobně se setkávat a zkrátka pomohly jste mi opět dostat vítr do plachet… Tahle podpora je v klubu opravdu úžasná a mně určitě pomáhá ze všeho nejvíce udržet si svůj směr a smysl a neztrácet se v občasných pochybách ;-)“ - Zuzana