Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
coaching [2019/09/09 10:23]
zuzana
coaching [2020/02/03 14:31] (aktuální)
zuzana
Řádek 31: Řádek 31:
  
 === Jak probíhá spolupráce:​ === === Jak probíhá spolupráce:​ ===
-Konzultace probíhají prostřednictvím **Skypu** případně **telefonu**. Výhodou tohoto spojení je diskrétnost,​ klientka se může maximálně uvolnit a otevřít. Paradoxně dochází i k **většímu napojení** mezi mnou a klientkou, protože chybí rušivé zrakové vjemy. Mám tímto způsobem koučování výborné zkušenosti a i moje klientky si ho pochvalují. V případě použití EFT terapie ​využívám kameru/​WhatsApp.+Konzultace probíhají ​buď osobně v Českých Budějovicích nebo prostřednictvím **Skypu** případně **telefonu** s využitím kamery.
 \\ \\
 \\ \\
Řádek 43: Řádek 43:
 \\ \\
 \\ \\
- +Na konzultaci se můžeš **objednat** nejlépe prostřednitvím emailu **zuzana.coaching@gmail.com**. 
-=== Cena: ===+\\ 
 +\\ 
 +=== Ceny: ===
 \\ \\
 První 30-min konzultace - **ZDARMA** První 30-min konzultace - **ZDARMA**
Řádek 51: Řádek 53:
   * ujasnění záměru pro spolupráci   * ujasnění záměru pro spolupráci
   * dohoda ohledně počtu konzultací a ceny   * dohoda ohledně počtu konzultací a ceny
- +\\ 
-Cena jednotlivé konzultace (1 až 1,5h) je **990,-Kč**. ​+\\ 
 +Cena jednotlivé konzultace (1 až 1,5h) je **1150 Kč**. Jedna konzultace je vhodná, pokud už svůj problém dokážete pojmenovat a potřebujete pomoci s jeho odstraněním.
  
 Mnohem účinnější je série tří a ideálně šesti konzultací absolvovaných v rozestupu 1-2 týdnů. Mnohem účinnější je série tří a ideálně šesti konzultací absolvovaných v rozestupu 1-2 týdnů.
  
-Balíček 3 konzultací stojí **2670,​- ​Kč **za** 3x60 minut** (nutno vybrat během 2 kalendářních měsíců).+Balíček 3 konzultací stojí **3070 Kč **za** 3x60 minut** (nutno vybrat během 2 kalendářních měsíců).
  
-Balíček 6 konzultací stojí **4970,​- ​Kč **za** 6x60 minut** (nutno vybrat během 6 kalendářních měsíců).+Balíček 6 konzultací stojí **5700 Kč **za** 6x60 minut** (nutno vybrat během 6 kalendářních měsíců).  
 +\\ 
 +\\ 
 +\\ 
 + 
 +**Ženy na rodičovské dovolené** si mohou uvedené ceny **o 15% snížit**. Ceny konzultací jsou potom 980/​2600/​4850 Kč.
  
 **Manželky** a partnerky zaměstnanců firmy **BOSCH** mají možnost si **50% ceny konzultací** nechat proplatit jako [[https://​rbcb.mojebenefity.cz/#/​cs-CZ/​Employee/​Catalog/​Benefits/​BenefitFamily.page?​Id=1400000902|benefit na přání]] přes Sodexo benefity. **Manželky** a partnerky zaměstnanců firmy **BOSCH** mají možnost si **50% ceny konzultací** nechat proplatit jako [[https://​rbcb.mojebenefity.cz/#/​cs-CZ/​Employee/​Catalog/​Benefits/​BenefitFamily.page?​Id=1400000902|benefit na přání]] přes Sodexo benefity.
 \\ \\
 \\ \\
 +\\
 === Co o mě říkají mé klientky: === === Co o mě říkají mé klientky: ===
 +\\
 +"​**Konzultace se Zuzkou předčily má očekávání**. Byla to radost s ní pracovat. Zuzka má velkou trpělivost. Umí naslouchat a umí se na daného člověka dobře naladit.
  
 +Naučila jsem se nebrat věci tak vážně. Dokonce jsem se naučila nebrat sama sebe tak vážně. Naučila jsem se dělat hezčí svět tím, že **přijímám sama sebe takovou jaká jsem**, přijímám druhé lidi takové jací jsou a nesnažím se vše hodnotit a odsuzovat. Odnáším si **obrovský posun v přístupu k životu jako takovému**. Nikdy bych nevěřila, že pouhých 6 konzultací toto dokáže."​ - Alena, máma na mateřské
 +\\
 +\\
 +----
 +"Jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo mi lidsky sedl a mohla jsem být díky tomu otevřenější a posunout se dál. U Zuzky **oceňuji široký rozhled**, informovanost a kamarádský přístup.
 +
 +
 +Zuzka mi pomohla ​ podívat se na situace, které prožívám z jiného úhlu pohledu a najít tak nové řešení. **Změnila jsem** svůj přístup - hlavně **vnitřní postoj k řešení konfliktních situací**. Naučila jsem se sebe a svoje pocity více pozorovat.
 +
 +Díky tomu, že mi Zuzka ukázala, jak jsou pro mě důležité a jak mi mohou pomoci, jsem se **odhodlala začít s novými aktivitami**,​ které jsem odkládala.
 +
 +
 +Pomohly mi různé tipy na knihy, články, různé metody a především **metoda EFT**, kterou jsem se naučila používat."​ - Katka, máma dvou kluků
 +\\
 \\ \\
 +----
 "​Uvědomila jsem si, jak jsem se za tu dobu, co se s tebou setkávám posunula. Úplně jsem cítila takový hřejivý pocit, který mi říkal, že jsem **zase odhalila malý kousek závoje** a za ním uviděla, že to kým jsem, je opravdu ta, kterou mám být.  "​Uvědomila jsem si, jak jsem se za tu dobu, co se s tebou setkávám posunula. Úplně jsem cítila takový hřejivý pocit, který mi říkal, že jsem **zase odhalila malý kousek závoje** a za ním uviděla, že to kým jsem, je opravdu ta, kterou mám být. 
 **Můžu si důvěřovat**,​ můžu důvěřovat svojí intuici, **nejsem divná** a ať mě ani nenapadne o sobě pochybovat od teď, až do konce."​ ❤️ ​ **Můžu si důvěřovat**,​ můžu důvěřovat svojí intuici, **nejsem divná** a ať mě ani nenapadne o sobě pochybovat od teď, až do konce."​ ❤️ ​