Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
coaching [2019/09/09 10:23]
zuzana
coaching [2020/05/31 21:22] (aktuální)
zuzana
Řádek 30: Řádek 30:
 \\ \\
  
 +[[https://​docs.google.com/​forms/​d/​e/​1FAIpQLSc7aVUUEOPJHTN4T9Cug3_dtKDtwZ7Tu0f33YTOfjkAOs1Nww/​viewform| ​
 +ZAREZERVOVAT SI KONZULTACI]]
 +\\
 +\\
 === Jak probíhá spolupráce:​ === === Jak probíhá spolupráce:​ ===
-Konzultace probíhají prostřednictvím **Skypu** případně **telefonu**. Výhodou tohoto spojení je diskrétnost,​ klientka se může maximálně uvolnit a otevřít. Paradoxně dochází i k **většímu napojení** mezi mnou a klientkou, protože chybí rušivé zrakové vjemy. Mám tímto způsobem koučování výborné zkušenosti a i moje klientky si ho pochvalují. V případě použití EFT terapie ​využívám kameru/​WhatsApp.+Konzultace probíhají ​buď osobně v Českých Budějovicích nebo prostřednictvím **Skypu**případně **telefonu** s využitím kamery.
 \\ \\
 \\ \\
Řádek 43: Řádek 47:
 \\ \\
 \\ \\
- +=== Ceny: ===
-=== Cena: ===+
 \\ \\
-První 30-min konzultace - **ZDARMA**+První 30-min konzultace - **ZDARMA** ​[[https://​docs.google.com/​forms/​d/​e/​1FAIpQLSc7aVUUEOPJHTN4T9Cug3_dtKDtwZ7Tu0f33YTOfjkAOs1Nww/​viewform|  
 +ZAREZERVOVAT SI KONZULTACI]]
   * vzájemné seznámení   * vzájemné seznámení
   * odpovědi na Tvé otázky ohledně koučinku/​terapie EFT   * odpovědi na Tvé otázky ohledně koučinku/​terapie EFT
   * ujasnění záměru pro spolupráci   * ujasnění záměru pro spolupráci
   * dohoda ohledně počtu konzultací a ceny   * dohoda ohledně počtu konzultací a ceny
 +\\
 +\\
 +Cena jednotlivé konzultace (1 až 1,5h) je **1150 Kč**. Jedna konzultace je vhodná, pokud už svůj problém dokážete pojmenovat a potřebujete pomoci s jeho odstraněním.
  
-Cena jednotlivé konzultace (1 až 1,5h) je **990,-Kč**+Mnohem účinnější je série tří ideálně pěti konzultací absolvovaných v rozestupu ​1-2 týdnů.
  
-Mnohem účinnější je série tří a ideálně šesti ​konzultací ​absolvovaných v rozestupu 1-2 týdnů.+Balíček 3 konzultací stojí **3070 Kč **za** 3x60 minut** (nutno vybrat během 2 kalendářních měsíců). 
 + 
 +Balíček 5 konzultací ​stojí **4900 Kč **za** 5x60 minut** (nutno vybrat během 4 kalendářních měsíců) 
 +\\ 
 +\\ 
 +\\
  
-Balíček 3 konzultací stojí **2670,- Kč **za** 3x60 minut** (nutno vybrat během 2 kalendářních měsíců). 
  
-Balíček 6 konzultací stojí **4970,- Kč **za** 6x60 minut** (nutno vybrat během 6 kalendářních měsíců). 
  
 **Manželky** a partnerky zaměstnanců firmy **BOSCH** mají možnost si **50% ceny konzultací** nechat proplatit jako [[https://​rbcb.mojebenefity.cz/#/​cs-CZ/​Employee/​Catalog/​Benefits/​BenefitFamily.page?​Id=1400000902|benefit na přání]] přes Sodexo benefity. **Manželky** a partnerky zaměstnanců firmy **BOSCH** mají možnost si **50% ceny konzultací** nechat proplatit jako [[https://​rbcb.mojebenefity.cz/#/​cs-CZ/​Employee/​Catalog/​Benefits/​BenefitFamily.page?​Id=1400000902|benefit na přání]] přes Sodexo benefity.
 \\ \\
 \\ \\
 +\\
 === Co o mě říkají mé klientky: === === Co o mě říkají mé klientky: ===
 +\\
 +"​**Konzultace se Zuzkou předčily má očekávání**. Byla to radost s ní pracovat. Zuzka má velkou trpělivost. Umí naslouchat a umí se na daného člověka dobře naladit.
  
 +Naučila jsem se nebrat věci tak vážně. Dokonce jsem se naučila nebrat sama sebe tak vážně. Naučila jsem se dělat hezčí svět tím, že **přijímám sama sebe takovou jaká jsem**, přijímám druhé lidi takové jací jsou a nesnažím se vše hodnotit a odsuzovat. Odnáším si **obrovský posun v přístupu k životu jako takovému**. Nikdy bych nevěřila, že pouhých 6 konzultací toto dokáže."​ - Alena, máma na mateřské
 +\\
 +\\
 +----
 +"Díky konzultacím se Zuzkou jsem klidnější,​ vyrovnanější,​ myslím víc na sebe a nenechávám se tolik stresovat okolím. Oceňuji, že jsem měla možnost sdílet své problémy s někým, kdo je nezlehčuje a umí je zpracovat se mnou. Zuzka je moc příjemná osoba, která se umí naladit a opravdu pomoct."​ - Romana
 +\\
 +\\
 +----
 +"​Zuzko,​ v prvé řadě Ti chci poděkovat, že ses kvůli mně dokázala tolik časově přizpůsobit a umožnila mi dohodnout termín a čas konzultace často až na poslední chvíli. Bez toho a bez možnosti konzultovat přes Skype bych si tuhle podporu a pomoc vůbec nemohla dopřát. ​
 +
 +Musím přiznat, že pro mě překvapivě,​ mi **dobře zafungovalo EFT**, při kterém se uvolnilo hodně hluboko zastrčených emocí a ulevilo se mi.
 +
 +Děkuju, že jsi mě pokaždé trpělivě vyslechla, všechny moje depky, nářky, sra...ky, Děkuju Ti za pochopení a lásku, se kterou jsi vyslechla můj příběh. **Bylo to, jako bys to malé dítě ve mně pohladila.** Jsem Ti moc vděčná za to, že jsem se díky Tobě **posunula blíž ke spokojenosti** a vím, že jsem Tě na své cestě měla potkat."​ - Lucka
 +
 +\\
 +\\
 +----
 +"Jsem ráda, že jsem našla někoho, kdo mi lidsky sedl a mohla jsem být díky tomu otevřenější a posunout se dál. U Zuzky **oceňuji široký rozhled**, informovanost a kamarádský přístup.
 +
 +
 +Zuzka mi pomohla ​ podívat se na situace, které prožívám z jiného úhlu pohledu a najít tak nové řešení. **Změnila jsem** svůj přístup - hlavně **vnitřní postoj k řešení konfliktních situací**. Naučila jsem se sebe a svoje pocity více pozorovat.
 +
 +Díky tomu, že mi Zuzka ukázala, jak jsou pro mě důležité a jak mi mohou pomoci, jsem se **odhodlala začít s novými aktivitami**,​ které jsem odkládala.
 +
 +
 +Pomohly mi různé tipy na knihy, články, různé metody a především **metoda EFT**, kterou jsem se naučila používat."​ - Katka, máma dvou kluků
 +\\
 \\ \\
 +----
 "​Uvědomila jsem si, jak jsem se za tu dobu, co se s tebou setkávám posunula. Úplně jsem cítila takový hřejivý pocit, který mi říkal, že jsem **zase odhalila malý kousek závoje** a za ním uviděla, že to kým jsem, je opravdu ta, kterou mám být.  "​Uvědomila jsem si, jak jsem se za tu dobu, co se s tebou setkávám posunula. Úplně jsem cítila takový hřejivý pocit, který mi říkal, že jsem **zase odhalila malý kousek závoje** a za ním uviděla, že to kým jsem, je opravdu ta, kterou mám být. 
 **Můžu si důvěřovat**,​ můžu důvěřovat svojí intuici, **nejsem divná** a ať mě ani nenapadne o sobě pochybovat od teď, až do konce."​ ❤️ ​ **Můžu si důvěřovat**,​ můžu důvěřovat svojí intuici, **nejsem divná** a ať mě ani nenapadne o sobě pochybovat od teď, až do konce."​ ❤️ ​