Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
coaching [2018/05/11 15:06]
zuzana
coaching [2019/02/22 08:38] (aktuální)
zuzana
Řádek 3: Řádek 3:
 Koučink jsem objevila v roce 2007 krátce po mém příletu do USA, kde jsem dva roky pracovala na universitě jako postdoc. Po zjištění informací jsem věděla, že to je přesně to, co jsem **roky hledala**, a rozhodnutí opustit vědu pro mě tedy nebylo vůbec těžké. Koučink jsem objevila v roce 2007 krátce po mém příletu do USA, kde jsem dva roky pracovala na universitě jako postdoc. Po zjištění informací jsem věděla, že to je přesně to, co jsem **roky hledala**, a rozhodnutí opustit vědu pro mě tedy nebylo vůbec těžké.
  
-V roce 2009 jsem v Kalifornii absolvovala **špičkový výcvik pro kouče** na nejstarší (zal. 1992) a největší koučovací škole na světě, [[http://​www.coactive.com/​why-cti/​about-cti|The Coaches Training Institute]]. Jádrem filosofie této školy je **celostní přístup ke klientovi** a **hluboká důvěra** ve schopnosti klienta.+V roce 2009 jsem v Kalifornii absolvovala **špičkový výcvik pro kouče** na nejstarší (zal. 1992) a největší koučovací škole na světě, [[http://​www.coactive.com/​why-cti/​about-cti|The Coaches Training Institute]]. Jádrem filosofie této školy je **celostní přístup ke klientovi** a **hluboká důvěra** ve schopnosti klienta, což jsou hodnoty, se kterými já sama niterně souzním.
  
 Pracuji se ženami a **mou specializací jsou** tato témata: Pracuji se ženami a **mou specializací jsou** tato témata:
 +  * hledání vnitřní spokojenosti
 +  * náročná životní rozhodnutí (kde žít, jak a s kým, pro jakou práci se rozhodnout?​)
   * hledání sebe sama   * hledání sebe sama
   * hledání svého poslání   * hledání svého poslání
-  ​* náročná životní rozhodnutí +  * partnerské problémy
-  ​* partnerské problémy, nevěra, rozvod+
   * výchova dětí   * výchova dětí
  
-Pro vážné zájemce nabízím **30-minutovou konzultaci zdarma**, při níž si ujasníme, co Vám ve Vaší ​situaci mohu nabídnout a zejména, zda si spolu navzájem "​sedneme"​.+Pro vážné zájemce nabízím **30-minutovou konzultaci zdarma**, při níž si ujasníme, co Ti ve Tvé situaci mohu nabídnout a zejména, zda si spolu navzájem "​sedneme"​.
  
 === Jak koučink probíhá: === === Jak koučink probíhá: ===
-Koučink probíhá **přes Skype** (bez kamery) případně **přes telefon**. Výhodou tohoto spojení je diskrétnost,​ klientka se může maximálně uvolnit a otevřít. Paradoxně dochází i k **většímu napojení** mezi mnou a klientkou, protože chybí rušivé zrakové vjemy. Mám s tímto způsobem koučování výborné zkušenosti a i moje klientky si ho pochvalují. ​Jedna má klientka například ve zpětné vazbě uvedla: "​Zpočátku jsem měla zvláštní pocit ze spojení přes skype, ale postupně mi to přišlo spíš výhoda."​+Koučink probíhá **přes Skype** (bez kamery) případně **přes telefon**. Výhodou tohoto spojení je diskrétnost,​ klientka se může maximálně uvolnit a otevřít. Paradoxně dochází i k **většímu napojení** mezi mnou a klientkou, protože chybí rušivé zrakové vjemy. Mám s tímto způsobem koučování výborné zkušenosti a i moje klientky si ho pochvalují. ​
  
 === Cena: === === Cena: ===
 První 30-min konzultace - **ZDARMA** První 30-min konzultace - **ZDARMA**
   * vzájemné seznámení   * vzájemné seznámení
-  * odpovědi na vaše otázky ohledně koučování+  * odpovědi na Tvé otázky ohledně koučování
   * ujasnění cíle pro koučink   * ujasnění cíle pro koučink
   * dohoda ohledně počtu konzultací a ceny   * dohoda ohledně počtu konzultací a ceny
  
-Upřednostňuji dohodu na 2 měsíce koučování,​ která zahrnuje tři 50-minutové konzultace za měsíc. ​Celkem tedy **6 konzultací** za **5300,​-Kč** (možno platit ​vždy jen jeden měsíc dopředu).+Upřednostňuji dohodu na 2 měsíce koučování,​ která zahrnuje tři 50-minutové konzultace za měsíc. ​Platí se vždy jen jeden měsíc dopředu. Cena za jeden měsíc koučování činí **2650,- Kč za 3x50 minut** během jednoho kalendářního měsíce.
  
-Cena jednotlivé konzultace ​je 900,-Kč.+Ženy na mateřské a matky samoživitelky mohou uplatnit **15% slevu** z výše uvedených cen. Cena za jeden měsíc koučinku ​je pak 2250,- Kč.
  
-Ženy na mateřské a matky samoživitelky mohou uplatnit **15% slevu** z výše uvedených cenCena za jeden měsíc ​koučinku je pak **2250,- Kč**.+Po uplynutí dvouměsíční dohody pokračujeme ​na základě individuálních potřeb klientkyJe možno pokračovat balíčkem 3 konzultací ​za měsíc ​za 2650,​-/​2250,​-Kč nebo si domlouvat jednotlivé konzultace dle potřeby - cena  ​je 990/840,​-Kč. ​
  
 +**Manželky** a partnerky zaměstnanců firmy **BOSCH** mají možnost si **50% ceny koučinku** nechat proplatit jako [[https://​rbcb.mojebenefity.cz/#/​cs-CZ/​Employee/​Catalog/​Benefits/​BenefitFamily.page?​Id=1400000902|benefit na přání]] přes Sodexo benefity.
 +
 +=== Zvýhodněné koučovací balíčky: ===
 +Každý koučovací balíček obsahuje šest 50-ti minutových konzultací po telefonu. Konzultace je nutné uskutečnit v průběhu tří měsíců. ​
 +
 +Každý balíček obsahuje otázky, vizualizace a cvičení k danému tématu. Samozřejmostí je individuální přístup, to znamená, že nejedu podle předem daného plánu, ale každá konzultace vychází z aktuálních potřeb klientky.
 +
 +Cena jednoho balíčku je **4470,- Kč** (6x50 min).
 +
 +  - Hledám sebe sama 
 +  - Chci být dobrou mámou
 +  - Doma si nerozumíme
  
 === Co o mě říkají mé klientky: === === Co o mě říkají mé klientky: ===
 +
 +"​Uvědomila jsem si, jak jsem se za tu dobu, co se s tebou setkávám posunula. Úplně jsem cítila takový hřejivý pocit, který mi říkal, že jsem **zase odhalila malý kousek závoje** a za ním uviděla, že to kým jsem, je opravdu ta, kterou mám být. 
 +**Můžu si důvěřovat**,​ můžu důvěřovat svojí intuici, **nejsem divná** a ať mě ani nenapadne o sobě pochybovat od teď, až do konce."​ ❤️ ​
 +- Jarka, 3 děti
 +----
 +"Je to už pár let, co jsem se se Zuzkou potkala poprvé: **Od té doby "​rostu"​**,​ vzala jsem život víc do svých rukou, začala se realizovat. A taky našla **prostředí,​ kde můžu říct opravdu všechno**, a to je někdy víc, než  všechny rady a vedení. Díky Zuzko! "
 +- Ivana, 3 děti
 +
 +----
 “Na Tebe Zuzko nikdy nezapomenu. **Změnila jsi mi život**. Díky Tobě jsem se naučila se mít ráda a to je asi tak v životě nejdůležitější :).  “Na Tebe Zuzko nikdy nezapomenu. **Změnila jsi mi život**. Díky Tobě jsem se naučila se mít ráda a to je asi tak v životě nejdůležitější :).