Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

Odkaz na výstup diff

Obě strany předchozí revize Předchozí verze
Následující verze
Předchozí verze
akce [2017/01/25 13:16]
hodo
akce [2017/03/06 21:26] (aktuální)
Řádek 1: Řádek 1:
  
 +=== 24.3.2017 Už vím co na sebe, aby moje duše mohla zářit!===
 +Přednáška trvající 2,5 hodiny, během kterých představím 8 stylů typologie Táni Havlíčkové,​ ukáži Vám příklady jednotlivých stylů oblečení a pokusíme se najít i Váš styl. Doporučuji přijít s kamarádkou,​ pomůžete si navzájem s nalezením svého stylu. Přednáška se koná v Červeném stanu v** Hluboké nad Vltavou** od 18:00. Podrobnosti v sekci [[prednasky|Přednášky]].
 +
 +=== 20.4.2017 Výměnný bazárek dámského oblečení a doplňků ===
 +Akce se koná jednou ročně v dubnu ve dvoře [[http://​www.uberanka.cz/​|Domu U Beránka]] v **Českých Budějovicích**. Termín letošního bazárku je **20.4.2017** od **16:30** do 18:00.
 +
 +Jaro je ideální čas pro inventuru šatníku. Zbavte se všeho, co nenosíte nebo co si schováváte jako vzpomínku na časy minulé. Přineste **oblečení,​ šátky, kabelky, šperky, pásky**....vše co Vám zabírá místo ve skříni. ​
 +
 +Podmínkou účasti je přinesení oblečení či doplňků a za to si můžete odnést kolik chcete "​nového"​. **Není to kus za kus**. Věci, které si nikdo neodnese, si buď můžete vzít zpět nebo budou předány oblastnímu spolku ČČK.
 +
 +Dům U Beránka pro nás nachystá **občerstvení z lokálních surovin**, jehož koupí můžete přispět na pronájem prostor pro pořádání této akce.
 +
 +Pokud se chystáte přidat, budu ráda když se mi emailem nebo smskou nezávazně **přihlásíte**,​ že přijdete, abychom měli představu o počtu účastnic. ​